تراست ولت

محمد تاتاری - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵

 

 

افراد سودجویی هستند که سعی می کنند با راه های مختلف، صاحب ارزهای دیجیتال شما شوند. پس بر همین اساس شیوه نگهداری رمز ارزهای دیجیتال بسیار مهم است. برای این امر شما می‌توانید از 2 نوع کیف پول سرد (سخت افزاری) و گرم (نرم افزاری) استفاده کنید. کیف پول Trust Wallet یک کیف پول نرم افزاری مناسبی برای خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال شما است که در ادامه، نحوه کار با آن را به شما آموزش می دهیم. پیش از مطالعه ادامه این مطلب، لطفاً مقاله کیف پول های دیجیتالی را مطالعه کنید.


≡ فهرست عناوینکیف پول Trust Wallet
برنامه Trust Wallet، نرم افزاری برای موبایل است که امکان خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال را برای استفاده کنندگان آن فراهم می کند. این نرم افزار در عین حال که ظاهری ساده دارد، بستری را فراهم کرده تا استفاده از آن نیز ساده باشد. کیف پول Trust Wallet یک کیف پول غیرمتمرکز است که باعث می شود برای استفاده از آن نیازی به وارد کردن ایمیل نباشد. 

 • ویژگی‌ های مهم Trust Wallet

  • متن‌ باز 
  • محرمانه بودن تراکنش‌ ها
  • داشتن کنترل کامل بر دارایی ها

 • ارزهای پشتیبانی شده
  کیف پول تراست ولت علاوه بر این که از ارز اتریوم و توکن های مبتنی بر آن پشتیبانی می کند، از رمزارزهای زیر و ارزهای دیگر نیز پشتیبانی می کند. شما همچنین میتوانید برای مشاهده لیست این رمزارزها به لینک روبرو مراجعه کنید. (لیست ارزهایی که تراست ولت پشتیبانی می کند)  crypto-trust-wallet

   

   

ساخت کیف پول Trust Wallet


آموزش تراست ولت:

 1. در ابتدا برنامه Trust Wallet را از لینک زیر دانلود کنید.

                                                                                                  App Store     
          
                                                                                                 


 2. پس از دانلود و نصب آن، نرم افزار را باز کرده و سپس گزینه create a new wallet انتخاب کنید. (اگر در گذشته در این نرم افزار حساب کاربری ساخته اید و "recovery phrase" خود را نگه داشته اید، روی گزینه (I already have a wallet) ضربه بزنید)

 3. در این قسمت تراست ولت از شما می خواهد سیاست های این سرویس را بخوانید. این مورد را پذیرفته و در ادامه گزینه continue را انتخاب کنید.  3 4. در این مرحله 12 کلمه که به آن ها recovery phrase گفته می شود، به شما داده می شود که بسیار اهمیت دارند. شما می توانید از این کلمات برای بازیابی کیف پول خود استفاده کنید. این کلمات را در جایی امن ذخیره کرده و سپس گزینه continue را انتخاب کنید.


  4


 5. حال کلماتی که در مرحله قبل به شما داده شد را به ترتیب وارد کرده و گزینه Done را بزنید.

 6. هنگامی که تصویر زیر نمایش داده شد کیف پول شما ساخته شده است.


 7. بعد از ساخت کیف پول نیز شما میتوانید recovery phrase خود را در قسمت تنظیمات ولت و با انتخاب سه نقطه در کنار نام ولت خود و سپس با ضربه زدن بر روی show recovery phrase ببینید.


  7دریافت و ارسال دارایی در کیف پول تراست ولت


 

 • دریافت دارایی (receive)

برای مثال شما می خواهید از فردی دیگر اتریوم دریافت کنید. برای این کار شما باید آدرس ولت اتریوم خود را به او بدهید تا او به آن آدرس این ارز را ارسال کند. شما میبایست این آدرس را از قسمت Receive ارز اتریوم خود و یا گزینه Copy بردارید.
*دقت داشته باشید که هر ارز در این کیف پول آدرس جداگانه ای دارد و برای دریافت هر ارز، باید آدرس بخصوص همان ارز را برای دیگران ارسال کنید.* • ارسال دارایی (Send)

برای مثال برای ارسال اتریوم، شما باید گزینه Send ارز اتریوم خود را زده و سپس آدرسی که از آن شخص دریافت کرده اید را در قسمت Recipient Address وارد کنید. شما می توانید مقدار اتریومی را که می خواهید ارسال کنید در پارت Amount ETH وارد کرده و گزینه next را بزنید.

11در مرحله بعد شما میتوانید مقدار کارمزدی که بابت ارسال اتریوم از شما کسر می شود را تغییر دهید. بدین منظور شما بایستی روی چرخ دنده کلیک کرده و مقدار (Gas Price(Gwei و Gas Limit را تغییر دهید. تغییر آن ها باعث تغییر مقدار کارمزد تراکنش شما و همچنین تغییر سرعت انجام معامله شما می شود. پس از این مرحله بر روی گزینه save ضربه بزنید. پس از انجام این کار Send را زده و منتظر انجام تراکنش بمانید.

22               33

 

 

 

 


بیشتر بخوانید: